Europejskie Centrum Terapii

i Międzynarodowa Szkoła Terapii Czaszkowo-Krzyżowej

Misja / Historia

Europejskie Centrum Terapii – to Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana 8.12.2018 r. w Systemie Identyfikacji Oświatowej pod nr RSPO 270093. 

ECT powstało przede wszystkim jako placówka szkoleniowa prowadząca szkolenia z terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym, ale nie tylko… Z założenia ma to być centrum edukacyjno-szkoleniowo-terapeutyczne. Zapraszamy różne autorytety z zakresu ogólnie pojętego zdrowia do prowadzenia szkoleń, seminariów czy wykładów tematycznych, np. o holistycznym podejściu do rehabilitacji, o traumie, o porodzie i opiece okołoporodowej, o pracy terapeutycznej z dziećmi, o uzależnieniach itp.

Szkoła terapii czaszkowo-krzyżowej

Szkoła jest organizowana w ramach działalności Europejskiego Centrum Terapii według metodologii szkolenia brytyjskiej organizacji Craniosacral Therapy Educational Trust, www.cranio.co.uk

Całość trwa dwa lata i składa się z 11 cztero- lub pięciodniowych seminariów zapewniających 48 dni i 433 godziny dydaktyczne. Dzięki temu uczestnik uzyskuje kompleksową wiedzę i umiejętności do efektywnego stosowania terapii czaszkowo-krzyżowej jako wykonywanego zawodu.

Wydarzenia

W ECT  spotkasz światowe autorytety w dziedzinie zdrowia, terapii manualnych i holistycznego podejścia do funkcjonowania organizmu ludzkiego. Zapraszamy specjalistów i nie tylko!

CZYTAJ WIĘCEJ O ECT, SZKOLE i poznaj ofertę specjalistycznych szkoleń:
www.europejskiecentrumterapii.pl

Seminarium Szkoły Czaszkowo – Krzyżowej z Michaelem Kernem, fot. S. Bukowicka

Seminarium Szkoły Czaszkowo – Krzyżowej z Tracey Evans, fot. S. Bukowicka