BIO

Specjalizuję się w terapii czaszkowo-krzyżowej biodynamicznej (cranio biodynamic) i terapii traumy. Od kilkunastu lat praktykuję, prowadzę wykłady i szkolenia masterclass z tego zakresu. W 2018 r. otworzyłam pierwszą w Polsce Szkołę Cranio Biodynamicznej, gdzie  w ciągu 2 lat kompleksowo uczymy nowych terapeutów. Szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem, obecnie mamy już 5 edycji.

Interesuje mnie holistyczne podejście do zdrowia i tego, co uważamy za nie-zdrowie. Cały czas się szkolę w Polsce i za granicą na różnego rodzaju masterclasach, konferencjach a także czytając literaturę branżową. Największymi nauczycielami są dla mnie moi klienci – spektrum spraw z jakimi się do mnie zgłaszają jest tak szerokie, że nieustannie, z ciekawością poszerzam wiedzę. Dziękuję za to!

Terapią cz-k zajmuję się od 2007r, najpierw nauczyłam się praktyki, później skończyłam kurs podstawowy i wiele szkoleń zaawansowanych. W 2015 miałam możliwość uczenia się nowego podejścia Craniosacral Biodynamic od Franklyna Sillsa i Cherionny Menzam – Sills. W międzyczasie przeszłam 3-letnią szkołę Somatic Experiencing®, bardzo skutecznej i nowoczesnej terapii traumy, a także szkolenia z zakresu terapii odruchów niemowlęcych i metody Brainspotting. Kontynuuję poszerzanie tej wiedzy o neurobiologię, neurologię i nowe metody łączące pracę z ciałem i świadomością; jak BodyMindCentering, Continuum Movement, TRE. Interesuję się też fizyką kwantową, koncepcja pól morficznych, traumami transgeneracyjnymi, odżywianiem, Recall Healing i totalną biologią.

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku i mam trójkę dzieci: Mikołaja, Matyldę i Jeremiego.

PRACA TERAPEUTYCZNA

Od wielu lat zajmuję się pracą terapeutyczną z ludźmi posługując się różnymi metodami. Podążałam w tym kierunku całe dorosłe życie, na początku traktując to jako rodzaj hobby i moją drogę osobistego rozwoju. Obecnie, po wielu latach praktycznego doświadczenia i tysięcy wykonanych terapii, specjalizuję się w podejściu holistycznym, zdrowe funkcjonowanie to dla mnie połączenie aspektów fizycznych i niefizycznych: świadomości-duszy-emocji-ciała.

MISJA EDUKACYJNA

W grudniu 2018 r. założyłam szkołę Europejskie Centrum Terapii (ECT) – niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego, gdzie pierwszy raz w Polsce prowadzone są 2-letnie kursy terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym i specjalistyczne szkolenia z różnych dziedzin dotyczących zdrowia (masterclass). Jestem założycielką i dyrektorką tej szkoły i moją misją jest wyszkolić najlepszych specjalistów cranio, stworzyć rekomendowaną sieć terapeutów oraz rozpowszechniać holistyczne metody pracy ze zdrowiem.

blank